Układanie kostki brukowej betonowej i granitowej Wrocław

Nowoczesna kostka brukowa to idealne podłoże. Produkowana jest w wielu kształtach i barwach. Można układać ją na wiele sposób, dzięki czemu jest bardzo estetycznym materiałem. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym montażem kostki brukowej. Układamy m.in.
  • drogi i parkingi
  • chodniki
  • podjazdy
  • opaski
  • ścieżki rowerowe

Bezpłatne doradztwo w zakresie kostki brukowej

Układaniem kostki brukowej zajmujemy się od wielu lat, dlatego też podpowiemy Ci, na które rodzaje i na których producentów warto zwrócić szczególną uwagę. Rodzaj użytej kostki brukowej, będzie także zależny od docelowego przeznaczenia. Inne materiały wykorzystuje się do układania chodników a inne do układania parkingów czy podjazdów. Możemy także, pośredniczyć w zakupie materiałów, bez dodatkowych kosztów.

Na jakim obszarze działamy?

Zajmujemy się układaniem kostki brukowej na terenie Wrocławia i okolic (do 100 KM od Wrocławia).

Profesjonalny montaż kostki brukowej

Układanie kostki brukowej, wbrew pozorom nie jest łatwe. Niewłaściwie ułożona kostka, będzie wyglądać nieestetycznie. Trwałość takiego podłoża, również będzie dużo krótsza. Wybrzuszenia, odstające i odpadające elementy, tego z pewnością chcesz uniknąć. Powierzając to zdanie nam, możesz mieć pewność, że prace będą przeprowadzone w sposób fachowy.

Nie chodzimy na skróty. Każdy etap prac, przeprowadzany jest z dołożeniem najwyższej staranności. Począwszy od właściwego przygotowania terenu, a skończywszy na pracach wykończeniowych. Aby ułożone powierzchnie posłużyły Ci przez długie lata, zadbamy m.in. o właściwe nachylenie terenu, czy też skuteczne odprowadzanie wody. Nie ryzykuj, zaufaj doświadczonym fachowcom.

Aby otrzymać dokładną bezpłatną wycenę Twojego zlecenia, już dziś zadzwoń pod numer 530 813 811 lub wyślij zapytanie.
Skontaktuj się z nami ►