Zakładanie ogrodów i trawników Wrocław

Zakładanie ogrodów i trawników. Ogrodnik Wrocław

Chcesz mieć przed swoim domem, lokalem usługowym, biurem pięknie wyglądającą trawę? A może chcesz także cieszyć się swoim własnym, aromatycznym ogrodem? W takim wypadku, zadanie to najlepiej powierzyć specjaliście.

Zajmujemy się profesjonalnym zakładaniem ogrodów i trawników. Nasze usługi są całkowicie kompleksowe, począwszy od przygotowania terenu, skończywszy na fachowej pielęgnacji ogrodu i trawnika.

Trawniki z rolki i siane

Piękny trawnik przed domem, pełni nie tylko funkcję ozdobną. To także bezpieczne miejsce, w którym razem z najbliższymi możemy spędzać wolny czas. Zadbany i wypielęgnowany trawnik, przed siedzibą firmy, wzbudza zaufanie wśród klientów i kontrahentów.

Zakładamy trawniki zarówno siane jak i z rolki. Trawnik z rolki to idealne rozwiązanie dla Klientów, którym zależy na czasie.

Pozostałe usług ogrodnicze

Zajmujemy się także instalacją systemów nawadniania ogrodów i trawników. Tworzymy ogrody tematyczne i klasyczne. Nasi Klienci, zawsze mogą liczyć na fachową poradę z zakresu utrzymania i pielęgnacji zieleni.

Procesjonalne usługi pielęgnacji zieleni

Utrzymanie terenów zielonych wymaga czasu i odpowiednich umiejętności. Najlepiej, powierzyć to zadanie specjaliście, który zajmie się wszystkim. Świadczymy kompleksowe usługi związane z pielęgnacją terenów zielonych. Zajmujemy się m.in. koszeniem, podlewaniem, odchwaszczaniem, nawożeniem, przycinaniem, sadzeniem.

Możesz wynająć nas jednorazowo, lub też cyklicznie. Nasze usługi świadczymy zarówno dla firm, jak i osób fizycznych.

Na jakim obszarze działamy?

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów, trawników oraz pielęgnacją zieleni na terenie Wrocławia i okolic (do 100 KM od Wrocławia).

Aby otrzymać dokładną bezpłatną wycenę Twojego zlecenia, już dziś zadzwoń pod numer 530 813 811 lub wyślij zapytanie.
Skontaktuj się z nami >

Nasze realizacje: